ŠVENČIONIŲ VAISTAŽOLĖS, UAB, komercijos skyrius

City

Vilnius

Phone numbers

+370-5-2713332, +370-698-38917

Fax

+370-5-2713331

Vaistažolės - gydomųjų savybių turintys augalai. Jų žinoma virš 12 000 rūšių. Daugybę paslapčių, kaip naudoti žoleles, kurios iš jų gydo, o kurios ramina, suteikia energijos arba yra puikaus skonio, žinojo ir mūsų protėviai. Šiandien ŠVF siūlo ne tik tradicines vaistažolių arbatas, bet ir kuria naujus produktus, originalias žolelių kompozicijas. Ekologiškos, profilaktinės, skirtos imunitetui stiprinti, rafinuoto skonio, vaikiškos arbatos -  išties yra iš ko rinktis! Siekiame, kad kiekvienas galėtų mėgautis žolelių aromatu ir skoniu bei rastų laiko atsipalaidavimo akimirkai su garuojančiu žolelių arbatos puodeliu.

  ŠVF - vaistažolės ir jų mišiniai
  ŠVF produkcijoje atgimsta senosios vaistažolių vartojimo tradicijos. Vaistiniai augalai Lietuvoje nuo seno naudoti negalavimams gydyti. Pasitelkę mokslo pažangą, šiandien savo vartotojams galime pasiūlyti virš 50 vaistinių augalų ir jų mišinių rūšių. Taip pat esame sukūrę specialią liniją mūsų mažiesiems, šios arbatos yra malonaus skonio, bet ne ką mažiau veiksmingos!

  Tautos išmintis byloja - tegul jūsų maistas, būna jūsų vaistas, o mes pasirūpinsime, kad gamtos turtai taptų prieinami kiekvienam.

  ŠVF - laiko patikrinta kokybė.

  ETNO
  ETNO žolelių arbatų linija - 11 harmoningo skonio žolelių mišinių. Gaminamos iš tradicinių, nuo seno renkamų ir plačiai naudojamų žolelių - ramunėlių, čiobrelių, melisų ir kitų. Specialiai vaikams ETNO linijoje -  keturi vaikiški  žolelių mišiniai, kurias mėgsta ir suaugusieji.  Etno linijoje taip pat turime ir birią arbatą - trijų skirtingų skonio arbatų harmoniją kūnui, protui ir sielai.

  ETNO - gurkšnis lietuviškos gamtos!

  ETNO Ritualai
  ETNO Ritualai - tai 3 ypatingos žolelių arbatos, kuriose puikiai dera arbatžolės, o netikėtą skonį suteikia kruopščiai parinkti prieskoniai. Įkvėpus tylos, žengti pirmyn padeda naujos jėgos, slypinčios arbatoje ir prieskoniuose.


  ETNO Nomination
  ETNO NOMINATION - puiki ekskliuzyvinė biri arbata. Tradicinių lietuviškų ir egzotiškų rytietiškų žolelių mišinys - tai šių kultūrų ir tradicijų susiliejimas į vientisą nepaprastą skonį. Puoselėdami šimtmečių tradicijas ir siekdami modernumo, sukūrėme išties unikalius produktus. Tai išskirtinė naujiena Lietuvos produktų rinkoje.

  Etno Nomination - rafinuotam skoniui!

  Gamtos  gurkšnis
  GAMTOS GURKŠNIS - arbatų linija, kurią sudaro penkių rūšių žolelių bei keturių rūšių žolelių ir vaisių mišiniai. Tai produktas - vertinantiems paprastumą ir kokybę. Visos arbatos pagamintos iš rūpestingai renkamų žolelių, vaisių bei uogų.
Dažnam „Gamtos gurkšnis" primins vasarą kaime ar šiltus žiemos vakarus, paskendusius pievose surinktų žolelių arbatoje.

  Gamtos gurkšnis - gamtos dovanų puokštė jūsų kasdieniam stalui!