EKOLOGIŠKI PRODUKTAI, UAB

City

Vilnius

Phone numbers

+370-655-74322

UAB "Ekologiški produktai" įkurta 2005 m. rugsėjo 23 d. Kauno m. Veiklą pradėjo vykdyti 2005 m. gruodžio mėn, kuomet atidarė pirmą ekologiškų produktų parduotuvę Kaune.

2007 m. vasario mėn. atidarėme pirmąją ekologiškų produktų parduotuvę Vilniuje. Maloniai kviečiame apsilankyti "Ekologiškų produktų parduotuvėje arbatinėje" Antakalnio g. 78 (prieš Antakalnio polikliniką), kur Jūs rasite didelį pasirinkimą ekologiškų, "Kulinarijos paveldo fondo" produktų iš visos Lietuvos ir Europos.

Šioje ekologiškų prekių parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą tikrai puikių, išskirtinių produktų, be kurių neįsivaizduojamas daugelio mūsų stalas, namai. Didžiąją dalį šių produktų iš Lietuvos ūkių tiesiai į parduotuvę vežamės patys, todėl jie tikrai yra švieži, geriausios kokybės.

Siūlome Jums alternatyvą: pakeiskite kasdien vartojamus neaiškios kilmės produktus į natūralius, ekologiškus. Taip Jūs išsaugosite savo ir savo vaikų sveikatą, įnešite indėlį į SVEIKOS Lietuvos ateitį.

Ekologiškos prekės į namus!


Prekės kurias Jums siūlome yra be mūsų organizmams visiškai nereikalingų konservantų, dažiklių, skonio stipriklių ir kt. pastaruoju metu ypač išpopuliarėjusių maisto priedų, kurie neretai turi kancerogeninių ar kitokių sveikatai kenksmingų medžiagų.

Parduotuvėje rasite dviem ženklais pažymėtų prekių:

Visos parduotuvėje parduodamos ekologiškos prekės paženklintos ženklu "Ekologiškas"Šios prekės yra sertifikuotos Lietuvoje arba Europos sąjungoje (ant pakuočių rasite sertifikavimo įstaigos ženklelį (lietuviškų prekių - VŠį "Ekoagros"), sertifikato numerį).
Ženklu "Natūralus" mes atskiriame kitus gerus, tačiau dėl tam tikrų priežasčių nesertifikuotus arba turinčius "Kulinarijos paveldo fondo" ženklinimą, dalykus. Šie produktai yra natūralūs - pagaminti be sintetinių priedų.